Bibliotekų savaitės uždarymas - išvyka į Kauno rajono įmones

Penktadienį, paskutinę bibliotekų savaitės dieną, Adolfo Šapokos gimnazijos mokiniai išvyko į pažintinę profesinio orientavimo ekskursiją „Ateities inžinieriai" Kaune ir Kauno rajone. Mokinius lydėjo Stasė Šinkūnienė, Violeta Valiukienė ir bibliotekininkė Vida Gudelienė.

(plačiau)

Popietė su literatūros žinovais

Ketvirtadienį, balandžio 27-ąją, Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje lankėsi šiuolaikinė lietuvių prozininkė Danutė Kalinauskaitė ir literatūrologas, redaktorius, mokyklinių vadovėlių autorius Kęstutis Urba. Pasigrožėję mokykla ir pasivaišinę gardžiu valgyklos maistu, svečiai susitiko su įvairaus amžiaus gimnazistais.

 

(plačiau)

Šiuolaikinio meno atgarsiai bibliotekoje

Trečiadienį, balandžio 26-ąją, Adolfo Šapokos gimnazijos bibliotekoje vykę renginiai buvo dedikuoti menui bei kūrybinės veiklos atstovams.

(plačiau)

Daugiau skaitau, daugiau žinau

Antroji bibliotekų savaitės diena Adolfo Šapokos bibliotekoje buvo dedikuota gimnazijos pirmokams.

(plačiau)

Bibliotekų savaitės atidarymo akimirkos Adolfo Šapokos gimnazijoje

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, balandžio 24-30 dienomis Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos biblioteka mini jau tradicija tapusią bibliotekų savaitę. Ta proga, buvo pristatyta mokinių dailės darbų paroda ir vyko pirmasis, šiai savaitei paminėti skirtas renginys - susitikimas su Edvinu Jurgelioniu.

(plačiau)

Praeities neverta užmiršti

Šių metų kovo 14-ąją Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos biblioteka paminėjo išties įdomiai. Mokyklos bibliotekoje lankėsi Utenos raj. muziejaus darbuotoja B. Juknevičienė, kuri mokiniams papasakojo apie Utenos krašto knygnešius.

 

(plačiau)

Prisimenant istoriką Adolfą Šapoką

Šaltą ir vėjuotą vasario 8-ąją, Adolfo Šapokos gimnazijoje prasidėjo renginių ciklas, skirtas 111-osioms, žymaus istoriko, rašytojo, istorijos tyrinėtojo Adolfo Šapokos gimimo metinėms paminėti.

 

(plačiau)

„Studijos 2017“

Šių metų vasario 2-3 dienomis, vyresnieji Adolfo Šapokos gimnazijos mokiniai turėjo progą nuvykti į Lietuvos parodų ir kongresų centrą LITEXPO ir apsilankyti kasmetinėje, jau penkioliktąjį kartą vykstančioje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „STUDIJOS 2017".

(plačiau)

Šapokiukas visur Šapokiukas

Sugrįžti ar nesugrįžti?


Turbūt daugeliui iš jūsų ne kartą teko girdėti posakį, jog mokykla- tai antrieji namai. Ne vienam buvusiam moksleiviui Utenos Adolfo Šapokos gimnazija yra tarsi antri namai. Tai tokia vieta, į kurią visada malonu ir gera grįžti. Ir visai nesvarbu, ar baigei šią mokyklą pernai, ar prieš dešimtmetį, visada čia būsi laukiamas.

 

 

(plačiau)

Kvietimas į „Šapokiukas visur Šapokiukas“Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos biblioteka jau tradiciškai mokslo metams įpusėjus organizuoja vieną šilčiausių ir įsimintiniausių mokyklos renginių - "Šapokiukas visur šapokiukas"! Kviečiame dalyvauti visus buvusius ir esamus mokyklos mokytojus bei mokinius.(plačiau)

Personalinė Jolitos Gradauskaitės-Levčenkienės darbų paroda

Bibliotekoje eksponuojama tautodailininkės, Lietuvos tautodailininkų sąjungos narės (2009 m.), Lietus respublikos meno kūrėjos (2011 m.), sertifikuotų tautinio paveldo produktų tradicinės amatininkės (2013 m.), senojo mezgimo amato puoselėtojos Jolitos Gradauskaitės-Levčenkienės darbų paroda.

(plačiau)

Knygų Kalėdos

Dėkojame mokiniams ir mokytojams prisidėjusiems prie akcijos „Knygų Kalėdos" - padovanojusiems naujų knygų bibliotekai!

(plačiau)

Mokinių sukurtos prakartėlės

Adolfo Šapokos gimnazijos mokiniai kartu su istorijos mokytoja Daiva Dūdėniene sukūrė prakartėlės bei padovanojo mokyklos bibliotekai.

 

(plačiau)

Susitikimas su kardinolu Audriu Juozu Bačkiu

Gruodžio 19 dieną Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje viena pamoka buvo ypatinga, nes ją vedė garbingas svečias kardinolas Audrys Juozas Bačkis. Jo Eminencija pristatė šiais metais išleistą knygą „Taip, laimingas" bei šiltai bendravo su mokyklos bendruomene.

(plačiau)

Pamoka-reveransas „Šekspyro metams baigiantis“, skirtas bibliotekų metams

Gruodžio 8 d. gimnazijos aktų salėje vyko atvira vienuoliktokų pamoka-reveransas „Šekspyro metams baigiantis", skirtas Bibliotekų metams paminėti.


(plačiau)

Informacinis seminaras „Šiuolaikinės Medijos ir informacija"

Šiais metais VšĮ “Akademinė leidykla“ kartu su Vilniaus universiteto komunikacijos ir informacijos mokslų ekspertais: dr. Arūnu Gudinavičiumi, dr. Modestu Grigaliūnu, dr. Andriumi Šuminu ir dr. Vincu Grigu pradėjo vykdyti projektą „Šiuolaikinės medijos ir informacija: požeminiai garažai Google karalystėje“. Projektas aktualus ugdant jaunimo bibliotekinių medijų ir informacinio raštingumo gebėjimus.

(plačiau)

Šventinė pamoka

Lapkričio 16 d. 2b ir 2d klasėms gimnazijos skaitykloje vyko netradicinė pilietiškumo pamoka, dedikuota Tolerancijos dienai ir artėjančiai Lietuvos kariuomenės dienai.

 

(plačiau)

Adolfo Šapokos gimnazijai - 20

Rugsėjo 30 d. Jubiliejinę savaitę bibliotekoje vainikavo buvusių gimnazistų viešnagė.

(plačiau)

Susitikimas su Mindaugu Kriščiūnu ir Egidijumi Jurgelioniu

Rugsėjo 30d. bibliotekoje Jubiliejinę savaitę apjungė buvusių gimnazistų viešnagė. Jau nuo pat ankstaus ryto į biblioteką atvyko buvę mokiniai, M. Kriščiūnas, E. Jurgelionis. Šokių mokytoja Liuda Gudaitienė ir jos auklėtiniai turėjo progą pabendrauti su jau išėjusiais ir daug pasiekusiais gimnazistais.

(plačiau)

Integruotos pamokos

Rugsėjo 29 d. Gimnazijos bibliotekoje vyko integruotos pamokos. Tikybos pamokos metu mokinai susipažino su gimnazijos istorija, gimnazijos pasiekimais, svečiais. Pamokoje dalyvavo tikybos mokytoja sesė Dominyka, kuri irgi maloniai domėjosi gimnazijos gyvenimo istorijomis.

(plačiau)

Pasitinkant Jubiliejų

Šventinę savaitę pradėjome netradicine pamoka gimnazijos bibliotekoje. Pasidalinti prisiminimais ir papasakoti smagių istorijų apie Adolfo Šapokos gimnazijos įkūrimą atvyko pirmasis gimnazijos direktorius Minius Žiulys bei pavaduotojas Algimantas Siaurusaitis. Įspūdžiais, patirtais per 20 darbo metų gimnazijoje, dalinosi ir istorijos mokytojos Daiva Dūdėnienė ir Jolita Baltuškienė. Mokiniai turėjo galimybę pamatyti vaizdo įrašą, kuriame įamžinta gimnazijos atidarymo šventė. Sužinoti mokyklos įkūrimo istoriją, su kokiomis kliūtimis ir sunkumais buvo susidurta bei išgirsti linksmų prisiminimų apie pirmąsias mokytojų išvykas į užsienį atstovaujant gimnaziją.

(plačiau)

Popietė – susitikimas „Valanda su Rūta“

Rugsėjo 27 d. Adolfo Šapokos gimnazijos bibliotekoje vyko popietė - susitikimas „Valanda su Rūta". Susitikime dalyvavo 1-3 kl. mokiniai ir buvusi dailės mokytoja Rūta Vanagickienė. Bibliotekos vedėja Vida Gudelienė ir bibliotekininkė Diana Ketvirtienė mokiniams pristatė gimnazijos istoriją. Pamokos metu žiūrėjome filmą „Adolfo Šapokos gimnazija prieš 20 metų".

(plačiau)

Pasitinkant jaunatvišką Adolfo Šapokos gimnazijos jubiliejų

Adolfo Šapokos gimnazijos bibliotekininkės Vida Gudelienė ir Diana Ketvirtienė šventinei gimnazijos 20-mečio savaitei pradėjo ruoštis iš anksto. Pirmiausiai buvo kruopščiai ir atsakingai renkami straipsniai bei informacija apie Adolfo Šapokos gimnaziją: jos kūrimą, statymą, atidarymą, vardo teikimą ir t.t.

(plačiau)
Gimnazijos biblioteka įkurta 1996 m. Biblioteka užima 100 kv.m., skaitykla 196,84 kv.m., individuolaus darbo skaitykla 32,40 kv.m. ir kompiuterinė skaitykla 50 kv.m. Visa tai ir sudaro gimnazijos informacinį centrą. Gimnazijos moksleiviai ir mokytojai yra šio informacinio centro skaitytojai ir lankytojai. Bibliotekos fondą sudaro apie 11260 egzempliorių informacinės literatūros ir apie 14000 egzempliorių vadovėlių. Bibliotekos fondo apskaita kompiuterizuota. Mokyklos bendruomenės nariai turi galimybę naudotis kompiuterio, interneto, skenerio, spalvoto ir nespalvoto spausdintuvo paslaugomis. (plačiau)

Darbo laikas

PIRMADIENIS    

8:00 - 13:30

ANTRADIENIS    

7:30 - 17:00

TREČIADIENIS    

7:30 - 15:00

KETVIRTADIENIS    

7:30 - 15:00

PENKTADIENIS    

7:30 - 15:00

Archyvas

2008-2009 m. m.
2009-2010 m. m.
2010-2011 m. m.
2011-2012 m. m.
2012-2013 m. m.
2013-2014 m. m.
2014-2015 m. m.
2015-2016 m. m.
2016-2017 m. m.
2017-2018 m. m.
2018-2019 m. m.
2019-2020 m. m.

Apklausa

Bibliotekos darbuotojos nori gauti atsakymus dėl aptarnavimo kokybės. Gauti duomenys bus apibendrinti ir paskelbti mokyklos spaudoje. Anketa anoniminė. Dėkojame.

Kaip dažnai lankotės mokyklos bibliotekoje?
Retai
Dažnai
Nuolat

Kaip dažnai lankotės mokyklos skaitykloje?
Retai
Dažnai
Nuolat

Ar jauki mokyklos bibliotekos aplinka?
1 2 3 4 5
Nejauki Jauki

Ar jauki mokyklos skaitykla?
1 2 3 4 5
Nejauki Jauki

Ar bibliotekininkė suteikia reikiamą pagalbą ieškant informacijos?
Taip
Dažniausiai
Ne

Jūsų nuomone, ar pakanka kompiuterizuotų darbo vietų bibliotekoje?
Taip
Ne

Ar pakanka kompiuterizuotų darbo vietų skaitykloje?
Taip
Ne

Ar reikalinga atvira prieiga prie kompiuterių pertraukų metu kompiuterinėje skaitykloje?
Taip
Ne

Jūsų nuomone, ar pakanka tradicinių darbo vietų (pvz. skaitymui, pamokų ruošai) mokyklos bibliotekoje?
Taip
Ne

Ar Jūs esate bibliotekos skaitytojas?
Taip
Ne

Ar Jūs naudojatės bibliotekoje sukauptu enciklopedijų, žodynų, informacinių leidinių, grožinės literatūros fondu?
Taip
Ne

Kokių leidinių trūksta mūsų bibliotekoje?


Ar Jus tenkina skaitykoje žurnalų pavadinimų kiekis?
Taip
Ne

Ar Jus tenkina skaitykloje laikraščių pavadinimų kiekis?
Taip
Ne

Kokių pageidautumėte žurnalų ir laikraščių?


Kaip dažnai dalyvaujate bibliotekos organizuojamuose renginiuose, parodų pristatymuose, konkursuose?
1 2 3 4 5
Retai Nuolat

Ar dalyvavote bibliotekos organizuojamuose mokymuose apie informacijos paiešką, bibliotekos veiklą?
Taip
Ne

Ar reikalingos pamokos, kurias mokytojai veda kompiuterinėje skaitykloje?
Taip
Ne

Ar naudojatės kopijavimo paslauga skaitykloje?
Taip
Ne

Kokiomis dar norėtumėte naudotis paslaugomis?


Kas bibliotekoje Jums patinka?


Kas bibliotekoje Jums nepatinka?


Kiek Jums metų?


Ar tu norėtum prisidėti prie bibliotekoje organizuojamų renginių ir ką galėtum pasiūlyti?


Susirask pats! (beta)

Autorius: Knygos pavadinimas:
Ieškoti!

Įrašykite užklausas ir spauskite Ieškoti!