„Šapokiukas visur šapokiukas“ 2024

Šiemet, kaip ir kiekvieną paskutinį sausio penktadienį, Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje vyko tradicija jau tapęs bibliotekos organizuojamas renginys „Šapokiukas visur šapokiukas 2024", kurio metu buvę gimnazistai grįžta į mokyklą ir dalijasi savo patirtimi su esamais moksleiviais: pasakoja apie savo veiklas, pasiekimus ir studijas, atsako į pateiktus klausimus. Ši graži tradicija tęsiasi nuo 2000 m.

 

Šiemet, kaip ir kiekvieną paskutinį sausio penktadienį, Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje vyko tradicija jau tapęs bibliotekos organizuojamas renginys „Šapokiukas visur šapokiukas 2024", kurio metu buvę gimnazistai grįžta į mokyklą ir dalijasi savo patirtimi su esamais moksleiviais: pasakoja apie savo veiklas, pasiekimus ir studijas, atsako į pateiktus klausimus. Ši graži tradicija tęsiasi nuo 2000 m.
Po šešių pamokų mokiniai, mokytojai ir mokyklos svečiai buvo pakviesti į biblioteką, kurioje, kaip ir kasmet, buvo pratęstas kelias pamokas klasėse vykęs renginys. Šventinę dalį pradėjo gimnazijos renginio nuolatinė organizatorė ir globėja bibliotekininkė Vida sveikinimo kalbomis, kuriomis padėkojo už tai, jog šapokiukai, nors ir baigę mokyklą, vis vien čia sugrįžta ir noriai bendrauja su mokiniais, gyvenimo kelyje skatina rinktis tai, kas tikrai patinka ir domina bei klausytis širdies balso ir siekti to, ko labiausiai trokšta širdis.
Renginio vedėjos buvo 3c klasės mokinės Austėja ir Goda. Tokį renginį vesti joms buvo pirmas kartas, bet merginos puikiai susidorojo su užduotimi. Tad sugalvojo genialią idėją „Chat GPT - ne visada yra teisingas sprendimas" . Renginio metu Goda „persikūnijo" į dirbtinį intelektą, o Austėja klausinėjo jo visokių klausimų, kurių, deja, dirbtinis intelektas atsakyti negalėjo. Bet tai ne problema, nes į mūsų gimnaziją sugrįžo net 30 mūsų buvusių moksleivių, kurie padėjo atsakyti į Austėjai ir žiūrovams rūpimus klausimus.

 

Štai pačių vedėjų atsiliepimai:

 

Šis renginys man visad sukelia tik geras emocijas! Manau , kad paskutinis sausio penktadienis yra viena iš įdomiausių dienų mokyloje, kadangi galiu susipažinti su Šapoką baigusiais mokiniais ir išgirsti jų istorijas apie studijas ar tiesiog gyvenimą po mokyklos. Taip pat galiu gyvai pasikalbėti su žmonėmis , kurie studijuoja ar studijavo universitete, kurį galbūt pasirinksiu po mokyklos baigimo. Šiais metais teko prisiliesti ir prie šio renginio vedimo, organizavimo, tad noriu padėkoti ir įvertininti bibliotekininkę Vidą, kuri tikrai stengiasi, kad šis renginys įvyktų. Be jos paskutinis sausio penktadienis mokykloje nebūtų toks linksmas ir įdomus!- Austėja Deisadze
Aš ir Austėja vedėm renginį „Šapokiukas visur Šapokiukas", ir dėl tam tikrų priežasčių klasėje negavome paklausyti šapokiukų istorijų, tad buvo labai smagu išgirsti bent kelis šapokiukus renginio metu. Kaip visada gyvenime visko būna, ir nesąmonių, ir tragiškų, ir juokingų dalykų, bet galų gale manau, jog renginys pavyko, ir bus prisiminimų tiek šapokiukams, tiek dabartiniams mokiniams, tiek man pačiai ?? - Goda Maksimavičiūtė
Renginyje mėgavomės mūsų šapokiukų atliekama muzika, šokiais, kurie renginį padarė dar įspūdingesnį. Renginį užbaigė nuoširdūs vedėjų žodžiai bei raginimas nepamiršti jau tradicija tapusios šventės.
Arvilė Balčiūnaitė, 3c

 

 

Daugiau įspūdžių galite pasiskaityti naujajame „Paupėjos" numeryje (Nr.110).

 

Daugiau informacijos rasite Adolfo Šapokos gimnazijos bibliotekos facebuke.

Gimnazijos biblioteka įkurta 1996 m. Biblioteka užima 100 kv.m., skaitykla 196,84 kv.m., individuolaus darbo skaitykla 32,40 kv.m. ir kompiuterinė skaitykla 50 kv.m. Visa tai ir sudaro gimnazijos informacinį centrą. Gimnazijos moksleiviai ir mokytojai yra šio informacinio centro skaitytojai ir lankytojai. Bibliotekos fondą sudaro apie 11260 egzempliorių informacinės literatūros ir apie 14000 egzempliorių vadovėlių. Bibliotekos fondo apskaita kompiuterizuota. Mokyklos bendruomenės nariai turi galimybę naudotis kompiuterio, interneto, skenerio, spalvoto ir nespalvoto spausdintuvo paslaugomis. (plačiau)

Darbo laikas

PIRMADIENIS    

8:00 - 13:30

ANTRADIENIS    

7:30 - 17:00

TREČIADIENIS    

7:30 - 15:00

KETVIRTADIENIS    

7:30 - 15:00

PENKTADIENIS    

7:30 - 15:00

Archyvas

2008-2009 m. m.
2009-2010 m. m.
2010-2011 m. m.
2011-2012 m. m.
2012-2013 m. m.
2013-2014 m. m.
2014-2015 m. m.
2015-2016 m. m.
2016-2017 m. m.
2017-2018 m. m.
2018-2019 m. m.
2019-2020 m. m.

Apklausa

Bibliotekos darbuotojos nori gauti atsakymus dėl aptarnavimo kokybės. Gauti duomenys bus apibendrinti ir paskelbti mokyklos spaudoje. Anketa anoniminė. Dėkojame.

Kaip dažnai lankotės mokyklos bibliotekoje?
Retai
Dažnai
Nuolat

Kaip dažnai lankotės mokyklos skaitykloje?
Retai
Dažnai
Nuolat

Ar jauki mokyklos bibliotekos aplinka?
1 2 3 4 5
Nejauki Jauki

Ar jauki mokyklos skaitykla?
1 2 3 4 5
Nejauki Jauki

Ar bibliotekininkė suteikia reikiamą pagalbą ieškant informacijos?
Taip
Dažniausiai
Ne

Jūsų nuomone, ar pakanka kompiuterizuotų darbo vietų bibliotekoje?
Taip
Ne

Ar pakanka kompiuterizuotų darbo vietų skaitykloje?
Taip
Ne

Ar reikalinga atvira prieiga prie kompiuterių pertraukų metu kompiuterinėje skaitykloje?
Taip
Ne

Jūsų nuomone, ar pakanka tradicinių darbo vietų (pvz. skaitymui, pamokų ruošai) mokyklos bibliotekoje?
Taip
Ne

Ar Jūs esate bibliotekos skaitytojas?
Taip
Ne

Ar Jūs naudojatės bibliotekoje sukauptu enciklopedijų, žodynų, informacinių leidinių, grožinės literatūros fondu?
Taip
Ne

Kokių leidinių trūksta mūsų bibliotekoje?


Ar Jus tenkina skaitykoje žurnalų pavadinimų kiekis?
Taip
Ne

Ar Jus tenkina skaitykloje laikraščių pavadinimų kiekis?
Taip
Ne

Kokių pageidautumėte žurnalų ir laikraščių?


Kaip dažnai dalyvaujate bibliotekos organizuojamuose renginiuose, parodų pristatymuose, konkursuose?
1 2 3 4 5
Retai Nuolat

Ar dalyvavote bibliotekos organizuojamuose mokymuose apie informacijos paiešką, bibliotekos veiklą?
Taip
Ne

Ar reikalingos pamokos, kurias mokytojai veda kompiuterinėje skaitykloje?
Taip
Ne

Ar naudojatės kopijavimo paslauga skaitykloje?
Taip
Ne

Kokiomis dar norėtumėte naudotis paslaugomis?


Kas bibliotekoje Jums patinka?


Kas bibliotekoje Jums nepatinka?


Kiek Jums metų?


Ar tu norėtum prisidėti prie bibliotekoje organizuojamų renginių ir ką galėtum pasiūlyti?


Susirask pats! (beta)

Autorius: Knygos pavadinimas:
Ieškoti!

Įrašykite užklausas ir spauskite Ieškoti!