Studijų mugė

Šių metų vasario 5 d. gausi Adolfo Šapokos gimnazijos delegacija (trys pilni autobusai) lankėsi Vilniuje, XIV tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje. Ši paroda vyko Vilniaus „Litexpo" parodų salėje. Joje moksleiviai turėjo galimybę pasidomėti studijų galimybėmis Lietuvoje bei užsienyje, susitikti ir pabendrauti su žymiais žmonėmis, dalyvauti konferencijose, kurias vedė Lietuvos ir užsienio lektoriai, vyko psichologinės ir karjeros konsultacijos. Žinoma, dalyviai galėjo daugiau sužinoti apie Lietuvos ir užsienio universitetus, verslo galimybes, pasikalbėti su jų studentais, ir parsivežti daugybę lankstinukų. Ši išvyka, pirmiausia, skirta abiturientams ir jauniems žmonėms, kurie svarsto, kur mokytis, kuria savo ateities planus ir nori rasti geriausią sprendimą, taip pat didelis dėmesys skiramas tėvų ir mokytojų auditorijai.

2016 metais parodoje dalyvavo 25 Lietuvos ir 7 užsienio universitetai, 12 Lietuvos ir 2 užsienio organizacijos, 21 kolegija, 16 Lietuvos ir 1 užsienio neformalaus ugdymo, 5 jaunimo organizacijos, 18 profesinio ugdymo, 2 specialaus ugdymo, 5 verslo praktinio mokymo, 4 įdarbinimo įstaigos, todėl dalyviai tikrai galėjo rasti, ko ieško.

Karolina Bieliauskaitė, 4e
Nuotraukų autorė Vida Gudelienė